CIE - ATMK Vizyonunda "Aydınlatmada Güncel Araştırmalar"

CIE - ATMK Vizyonunda "Aydınlatmada Güncel Araştırmalar"

Aydınlatma Türk Milli Komitesi olarak üyesi olduğumuz ve ülkemizi temsil ettiğimiz Uluslararası Aydınlatma Komisyonu’nda (CIE, Commission Internationale de l’Eclairage), değerli bölüm temsilcilerimizin desteği ile yıllardır devam ettiğimiz görevlerimizi, geliştirmeyi ve yaygınlaştırmayı arzu etmekteyiz.

Bu kapsamda CIE’nin farklı bölümlerinde 2021-2022 dönemine ilişkin etkinlikler, yayımlanmış teknik raporlar, çalışma grupları, araştırma stratejileri, bir sonraki yıl faaliyet planları gibi bilgileri içeren bir bilgilendirme toplantısını 1 Aralık 2022 Perşembe günü saat 13.00-15.00 saatleri arasında çevrimiçi olarak gerçekleştireceğiz.

Etkinliğimiz, CIE Yönetim Kurulu Başkanı Peter Blattner'ın “CIE’nin Vizyonu ve Gelecek Planları” nı aktaracağı sunum ile İngilizce olarak başlayacak, ardından CIE Türkiye Bölüm Temsilcileri’nin Türkçe sunumlarıyla devam edecektir. Çevrimiçi toplantıya katılım bağlantısı (link) bilgileri daha sonra iletilecek olup toplantımızı takviminize kaydetmenizi rica ediyoruz.