HAZİRAN BÜLTEN - 2023

XI. Ulusal Aydınlatma Sempozyumu (XI. AYSEM) BİLDİRİ ÖZETİ GÖNDERİM TARİHİ UZATILDI...

EMO-Elektrik Mühendisleri Odası İzmir Şubesi'nin, İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde 1-3 Kasım 2023 tarihlerinde düzenlediği “7. Elektrik Tesisleri Ulusal Kongre ve Sergisi” kapsamında, ATMK iş birliği ile 2 Kasım 2023 tarihinde gerçekleştirilecek “XI. Ulusal Aydınlatma Sempozyumu (XI. AYSEM)” na bildiri metni son gönderilme tarihi 14 Temmuz 2023 tarihine kadar uzatılmıştır. Kongre ile eşzamanlı olarak düzenlenecek sergide önceki etkinliklerde olduğu gibi sektörün önemli firmalarının katılımıyla teknolojik ürünler ve gelişmeler katılımcıların dikkatine sunulacaktır.

Etkinlik ile ilgili detaylı bilgiye www.etuk.org.tr bağlantı adresi üzerinden erişilebilmektedir.

CIE ÜCRETSİZ YAYINI

 

Uluslararası Aydınlatma Komisyonu’nun Ulusal Komite üyelerine bazı CIE yayınlarına ücretsiz ulaşım olanağı uygulaması kapsamında CIE 243:2021 reprint 2023- Discomfort Glare in Road Lighting and Vehicle Lighting başlıklı Teknik Rapor, isteyen üyelerimize ulaştırılmaktadır.

Sadece kurumsal ve kişisel üyelerimizin kullanım hakkıyla sınırlı olmak koşuluyla; bu dokümana sahip olmak isteyen üyelerimiz atmktr@gmail.com adresine e-posta gönderebilirler.

 

 

 

 

CIE 2023 – 30th Quadrennial Session of the CIE

https://files.cie.co.at/CIE_Slider_SLO_1200x350px.jpg

Üyesi olduğumuz CIE-Uluslararası Aydınlatma Komisyonu’nun 15-23 Eylül 2023 tarihleri arasında Slovenya’da gerçekleştirilecek “CIE 2023 Konferansı kapsamında” yapılacak olan CIE Genel Kurulu’nda ülkemizi Yönetim Kurulu Başkanımız Prof. Dr. F. Rengin Ünver temsil edecektir.

Ayrıca bazı Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve üyelerimizin de çalışmalarıyla katılım sağlayacağı Konferansa katılmak isteyen üyelerimiz için, CIE Merkez Büro tarafından, yalnızca Ulusal Komite üyelerinin kullanımına açık bir indirim kodu verilmiştir. Konuyla ilgilenenler atmktr@gmail.com adresi üzerinden iletişime geçebilirler.

Konferans ile ilgili güncel bilgilere https://slovenia2023.cie.co.at/ adresinden ulaşabilirsiniz.

YENİ ÜYELERİMİZ

Haziran ayında kişisel üye olarak aramıza katılan Ayça Arslan, Mehmet Sait Cengiz, Ayşe Elagöz Demirci, Gülçin Solak, Elif Sena Işık, Şeyma Günaydın, Doğan Çoşkun ve kurumsal üye olarak aramıza katılan KİTOKO Aydınlatma ve Müh. İnş. A.Ş.’ye “ATMK ailesine hoş geldiniz" diyoruz.