MART-ŞUBAT 2017

MART-ŞUBAT 2017

30 MART 2017 tarihinde ATMK Üyesi PELSAN Aydınlatma'ya düzenlediği etkinlik ile Aydınlatma Sektörü'ndeki kadın çalışanları bir araya getirdiği için şükranlarımızı sunarız. Bu değerli gecede ATMK Yönetim Kurulu Başkanı Prof.Dr. Sermin ONAYGİL'de bir sunuş gerçekleştirerek değerli ve anlamlı mesajlar vermiştir.

ATMK Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Sermin Onaygil, artık gelenekselleşerek bu yıl dördüncüsü yapılan PELSAN Yönetim Kurulu üyesi Sn. Yurdem Göğüş ev sahipliğindeki Aydınlatma Sektörü'ndeki kadın çalışanları biraraya getiren yemekte yaptığı sunumda "Birlikte çalışılabilecek, karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulabilecek ortamlar yaratılması, birbirimize kenetlenmemiz, birbirimizi desteklememiz gerekiyor" mesajlarını vererek, tüm katılımcıları 21-24 Eylül 2017 tarihlerindeki 11. Ulusal Aydınlatma Kongresi ve İstanbuLight fuarına davet etti. 

Başkan'ımızın sunumu için tıklayınız...

ATMK ile Elektrik Mühendisleri Odası - EMO İzmir Şubesi işbirliği ile gerçekleştirilecek olan "9.Ulusal Aydınlatma Sempozyumu" nun hazırlık çalışmaları için ATMK ve EMO İzmir Şubesi, 21 Mart 2017 tarihinde İTÜ Taşkışla Binası'nda ortak bir toplantı gerçekleştirdi.

 04 ŞUBAT - 04 MART 2017 tarihleri arasında düzenlenen “ATMK AYDINLATMA SEMİNERİ 2017-1” eğitim programı tamamlandı….

Aydınlatma Türk Milli Komitesi’nin (ATMK), 2014 yılından bu yana düzenlediği Aydınlatma Seminerleri’nin beşincisi de tamamlandı. Gelişen aydınlatma teknolojisiyle hızla büyüyen aydınlatma sektörü çalışanlarını ve sektörle ilgilenenleri bilgilendirmek amacıyla düzenlenen seminere yönelik yoğun talep nedeniyle ATMK, Aydınlatma Seminerleri’ni yılda iki kez düzenlemeye devam edecek. Bu seminere katılıp farklı aydınlatma konularında daha detaylı bilgi edinmek isteyenlere de detaylı eğitim programları düzenlenmesi planlanıyor.