OCAK 2018

Kuruluş tarihimizden sonraki ilk Genel Kurulumuzun yapıldığı 1996 yılından bu yana Yönetmeliğimizde yer alan amaçlarımız doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz faaliyetleri, her yıl değerli Genel Kurul üyelerimizin görüş ve onaylarınıza sunmaktayız. Üyelerimizden aldığımız eleştiri, destek ve ivme ile bugün gerek ulusal, gerekse uluslararası platformlarda önemli başarılar elde edebildiğimiz kanısındayız. Bu bağlamda 18 Ocak 2018 tarihinde "ATMK 23.Olağan Genel Kurul Toplantısı" üyelerimizin de katılımıyla gerçekleştirildi. 
12 Ocak 2017 - 18 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen faaliyetleri içeren rapor, ATMK Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Sermin ONAYGİL tarafından okunmuş ve genel kurul katılımcılarına bir sunum ile aktarılmıştır. Gerçekleştirilen faaliyetlerin tarih sırasına göre sıralandığı 2017 yılı Yönetim Kurulu Faaliyet Raporuna ve sunuşuna web sayfamız üzerinden de erişebilirsiniz.

Prof. Dr. Sermin ONAYGİL, Yönetim Kurulu üyelerine, ATMK Sekreterliğine ve Genel Kurul Üyeleri’ne katkı ve destekleri için teşekkür etmiştir.

2017 YILI FAALİYET RAPORU için tıklayınız
FAALİYET RAPOR SUNUŞU için tıklayınız